Stowarzyszenie Umarłych Poetów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-06-15 23:22:54

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Zmiany które nastąpią

Razem z  Markiem postanowiliśmy, iż przekształcimy to forum w Welton z lat piędziesiątych, którego sercem będzie Stowarzyszenie oraz dwie szkoły: Akademia Weltona i Gimnazjum dla dziewcząt. Dzięki temu będzie można prowadzić rywalizacje, ew. jakieś konkursy itp. Gimnazjum opiekowałaby się Iskra, zaś Merrox Akademią. Wszyskie inne działy zostałyby przekształcone w inne części miasta, oddające dokładnie o co w dziale chodzi.

Oto moje wstępne poropozycje, prosze o podawanie innych, ew. zmian itp.

Ratusz
-tablica ogłoszeń
-biuro wniosków (propozycje itp)

Akademia Weltona (tylko dla meżczyzn):
-Gabinet Dyrektora (zapisy do szkoły itp.) || dostępne dla wszystkich
-Sala lekcyjna (pierwsze kroki w poezji, porady poetyckie itp.) || dostępne tylko dla uczniów Akademii

Gimnazjum dla Dziewcząt
-Gabinet Dyrektorki
-Sala Zajęć || tylko dla uczennic

Stowarzyszenie Umarłych Poetów:
-Wstąp w nasze progi || przywitania itp. Użytkownik staje się Nowicjuszem Stowarzyszenia jeśli co najmniej 3 osoby go poprą
-Grota || publikujemy swoje dzieła
-biblioteka || to kącik dla mistrzów pióra


Rynek w Welton   
-Operetka || czyli muzyka
-Galeria Miejska || czyli o grafice
-Dom Tańca || o tańcu
-Kino Publiczne || film
-Teatr
-Dworzec || kultury zagraniczne
-Knajpa || dyskusje o wszystkim


Jak wam się podoba?

Offline

 

#2 2007-06-16 17:22:22

Iskra

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 18

Re: Zmiany które nastąpią

No przyznam szczerze że mnie chłopaki miło zaskoczyliście Na pewno klimat forum zmieni się diametralnie na plus.

Tylko coś tak dziwnie mi wygląda ten podział według płci. Wiem, że dziewczyny miały zakaz wchodzenia do Akademii jednak nie wiem czy to wypali na forum. Reszta mi się bardzo podoba. Jestem jak najbardziej za.

Offline

 

#3 2007-06-16 18:36:50

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Re: Zmiany które nastąpią

Ale to da też możliwość rywalizacji szkół

Offline

 

#4 2007-06-16 19:54:45

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Zmiany które nastąpią

najlepiej było by jakby była jeszcze jedna szkoła, tym razem mieszana... Wtedy była by szansa wyboru. Każdy nowy miał by wybór czy idzie do uczelni gdzie są tylko przedstawicieli swoje płci lub iść do mieszanej, klimatu to nie zepsuje a trochę usprawni naszą działalność.

Offline

 

#5 2007-06-16 20:22:13

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Re: Zmiany które nastąpią

O, dobre to.

Offline

 

#6 2007-06-16 21:31:08

Iskra

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 18

Re: Zmiany które nastąpią

Pamiętajcie tylko o jednym drobnym fakcie. Jakakolwiek rywalizacja wymaga poświęcenia ze strony jej uczestników. Oby się tylko o nie okazało, że będzie za mało ludzi lub użytkownicy zniechęcą się w końcu do tego stopnia, że wszystko szlak trafi.
Trzecia szkoła może być jednak w chwili obecnej pragnę zauważyć, że nasze forum świeci pustkami. Odłóżmy to na później. Na dzień dzisiejszy proponuję dodać do działy Ratusz kategorię "Drogowskaz" lub coś takiego gdzie użytkownicy mogliby polecać innym ciekawe strony w sieci.

Offline

 

#7 2007-06-17 11:47:05

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Zmiany które nastąpią

Na razie zmienimy tylko wygląd forum. Potem zajmiemy sie reklama jak będzie nas więcej rozpoczniemy działalność na szeroką skale:]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przewóz osób Piła