Stowarzyszenie Umarłych Poetów


#1 2007-06-14 15:24:06

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Propozycja

A właściwie zażalenie.

Ale od początku. Po przeczytaniu "Stowarzyszenia...." wpadła mi pewna myśl. Żałożyć coś takiego w interneciem, ale trafiłem do was, więc nie zrobiłem tego. Jednak jak pamiętacie "Umarli..." mieli swój własny, specyficzny klimat. Fór o poezji jest w necie od groma. Jednak chciałem by "moje" było oryginalne, klimatyczne. Natomiast tutaj jest, że się tak wyrażę, przeciętnie. Jestem twórcą pewnego klimatycznego forum dla Emo (którym jestem).  I powiem, że klimatyczne fora mają "to coś". Wiem, że trudno jest to zrobić, ale naprawdę warto. Ale senso stricto: trzeba przeprowadzić "remont na forum". Sprawić by ono było "super". Jeśli pytacie jak, odpowiedź jest prosta: kryptonimy, nowe nazwy działów, tajemnicze opis i posty, nowe nazwy dosłownie wszystkiego. Co o tym sądzicie?

P.S. Mer -> oto mi chodziło w mail'u.

Offline

 

#2 2007-06-14 19:32:47

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Propozycja

Wiem o co Ci chodzi... sam jestem twórcom wielu takich for. przyznam sie szczerze ze tez to planowałem ale małe zaangażowanie użytkowników trochę mnie zniechęciło, do wszystkiego doszło jeszcze brak czasu. Jak masz jakieś pomysły to wal śmiało jestem otwarty na propozycje. :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przewóz osób Piła