Stowarzyszenie Umarłych Poetów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-05-15 17:35:24

Iskra

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 18

Hej?

Skoro nasze forum się rozrasta byłoby dobrze się poznać  (Czyli zacznijmy wszystko od nowa )

Hej! Jestem Dominika. W sieci występuję jako Iskra i tak też możecie się do mnie zwracać. Jestem tu nie tylko dzięki mojemu talentowi pisarskiemu i nieodpartemu urokowi osobistemu ale również dzięki znajomościom xD Gwoli ścisłości mam na tym forum brata jednak przez skromność nie wyjawię jego funkcji Aktualnie zajmuję się kończeniem gimnazjum i bujaniem w obłokach. Lubię muzykę rockową, fantasy, anime i mangi, cRPG i pozytywnych ludzi. Klasa postaci: śisłowiec marzyciel Motto: "Indywidualizm jest piękny". Prowadzę mylogową filię Stowarzyszenia. Moje GG: 6284097.
A kim wy jesteście? xD

Offline

 

#2 2007-05-15 18:26:43

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Hej?

Witam. Nie wiem czy się przyznawać czy nie, moja przed mówczyni jest moją siostrą. W ogóle nie wiem skąd się tu wsiała, wiem tylko ze dobrze trafiła.

By dobrze rozpocząć nasza współpracę i przyjaźni poznajmy się wszyscy. W rzeczywistym świecie nosze imię Marek. Merrox  przyjąłem by ukryć się przed szarością i prostotą która nas ogarnia. Historia Merroxa jako nick zna bardzo mało osób, i podejrzewam że osoby o których myślę już tego nie pamiętają.

Interesuje się wszystkim co godne interesowania. Kulturą Japonii, historia, polityką, astronomią, filozofia, sztuką (poezja, proza, taniec) matematyka, odnawialnymi źródłami energii, muzyką (rock, hardrock, matal, punk, ska, reggae), trochę kulinarna, sport (siatkówka, p. nożna), gry planszowe i słownie (tworze własne gry), RPG (gry fabularna z podziałem na role), anime, manga i jeszcze wiele innych.

Obecnie kończę II rok studiów na Politechnice Śląskiej wydział Inżynieria Środowiska i Energetyki specjalizacja Energetyka Komunalna w Centrum Kształcenia Inżynierów i Rybniku.

Plany na przyszłość jak każdy Ślązak, Zbudować dom, zasadzić drzewo, spłodzić syna (ale najpierw chce mieć córkę). Drzewa mam już za sobą. Dom mam, ale na razie na papierze. Na syn muszę jeszcze trochę poczekać.

Offline

 

#3 2007-05-16 14:08:31

agacy

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 6

Re: Hej?

Ja jestem agacy czyli Agnieszka. Dla przyjaciół Aga ;P Mieszkam sobie póki co w Zorach. Fajna miescina;)

Coś o sobie  hmm.... - jestem poprostu fajna;P Od jakiegos czasu interesuje sie tancem - obecnie jestem na 3 stopniu, potrafie jezdzic konno ale z braku czasu dawno tego nie robilam - gdyby ktos jednak chcial sie nauczyc jezdzic to zapraszam;) znana jest mi takze capoeira ( taniec - walka), podstawy samoobrony tez nie sa mi obce. Mam na koncie pare rysunkow, W wolnych chwilach fotografuje, tworze filmiki.

Zawodowo - studiuje na Politechnice

Uwielbiam pomidory i żółte tulipany;P
Boje sie PAJAKOW
Chcialabym umiec perfekcyjnie francuski i wziasc udzial w turnieju tanca;P
Sukces - przeszłam HALINKE;D

to tyle o mnie... reszta pozostaje tajemnica;P

Offline

 

#4 2007-06-13 23:05:42

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Re: Hej?

Nazywam się Perfect. Nazwiska pozwolę sobie nie przytoczyć. Jestem niepełnoetatowym uczniem, niepełnoetatowym poetą, niepełnoetatowym informatykiem. Jestem pełnoetatową drzazgą pod paznokciem, żeby nie powiedzieć, że wrzodem gdzie indziej.

pozwolisz ze przeniosę to TU by wszystko było na jednym miejscu /Merrox/

Offline

 

#5 2007-06-14 09:12:04

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Hej?

Witam... i zachęcam do prezentacji swoich wierszy :]

Offline

 

#6 2007-06-14 15:16:49

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Re: Hej?

Mer - słchasz tego samego co ja Może z wyjątkiem Ska.

Offline

 

#7 2007-06-14 19:26:13

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Hej?

ostatnio słucham czegoś zupełnie innego. Walców wiedeńskich, walców angielskich, tang, jivów albo quickstepów czyli muzyka taneczna :] polecam

Offline

 

#8 2007-06-14 21:04:19

rain

Przyjaciel

Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 19
WWW

Re: Hej?

Ha, dobra, jestem nowa ^^ juhuu!!
Nie no, wiem, dzieciak jestem, ale tak jak Iskra, kończe gimnazjum (a właściwie to już je skończyłam). Coś o sobie... ee... no tak. Postawię sprawę jasno- jestem obrzydliwą, zatwardziałą feministką, zakochaną w książkach kryminalnych i sensacyjnych. Trochę to okropnie zabrzmiało, ale cóż.  Dodam, tak na marginesie, że kocham kalarepę, czarny kolor i Kaczora Donalda. O.
A poza tym czuje się jak dzieciak, pośród Was- takie staruchy same, a ja...

A. No i witam

Offline

 

#9 2007-06-14 22:31:26

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Re: Hej?

Ja jestem o rok młodszy. Poza tym jestem wyrzutkiem społoczeństwa, wzorowym uczniem, pośmiewiskiem, gorliwym filozofem, zapalonym muzyko-sluchaczem i poetą. NIezła kariera no nie?

Offline

 

#10 2007-06-15 08:07:16

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Hej?

oho... co by tu powiedzieć nie wiele obniżyłaś średnie wieku.

A jeśli chodzi o poglądy feministyczne to polecam książkę "Statek" W. Łysiaka. Ona Cię wyleczy Ale może stworze nowy temat by sobie o tym podyskutować.

Offline

 

#11 2007-06-15 20:49:32

rain

Przyjaciel

Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 19
WWW

Re: Hej?

Przeczytam, ale wątpię, żeby cokolwiek mnie wyleczyło z tej przypadłości jestem raczej, jeśli o to chodzi, zupełnie niewyleczalna.

Offline

 

#12 2007-06-15 22:24:46

Guskas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 2

Re: Hej?

agacy napisał:

Ja jestem agacy czyli Agnieszka. Dla przyjaciół Aga ;P

Też jestem Agnieszka i dla przyjaciół Aga, bądź Guśka, ale nick Guskas, a nie Agacy . Kocham wszytsko co słodkie i do zjedzenia, oraz wszytsko co do przeczytania bądź obejrzenia. Podsumowywując jestem bardzo ciekawa świata. Nie lubię tandety i kiczu. Kocham sztukę i piękno... Cos jeszcze? CHyba więcej nie ma potrzeby pisać

Offline

 

#13 2007-08-09 23:03:02

Lisa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 3

Re: Hej?

Hmmm Hejka!

Mam na imię Patrycja, oczywiście występuję pod pseudonimem Lisa. Co mnie tu sprowadziło?? Moja ciekawość i chęć dowiedzenia się czegoś nowego. Lubię książki i wiersze oraz dużo innych rzeczy. Właśnie wybieram się na studia, więc nie jestem już taka młoda^^ <już pominę ból w krzyżu, nie no oczywiście żartuję> no nie wiem, co dalej powiedzieć. Może coś dowiecie sie z tego "stowarzyszenia". Miło was poznać i pozdrawiam!!

Offline

 

#14 2007-08-10 10:27:10

perfect

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 24

Re: Hej?

Witam Lisę from Forumowisko S.A.

Offline

 

#15 2008-01-27 18:13:03

Звeздa

Użytkownik

6935524
Skąd: ...z powrotem...
Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 2
WWW

Re: Hej?

Witam вceх Nazywam się Justyna Mam 17 lat, piszę wiersze, teksty piosenek, tworzę muzykę, gram na gitarce, trochę maluję, no i oczywiście fotografuję Wcześniej byłam zalogowana na forum poetyckim e-wiersze, jako Rozpalona Gwiazda no i znalazłam ta stronkę Zalogowałam się Mam nadzieję, że miło tu czas spędzę... tylko... czemu są takie maleńkie literki?

Pozdrawiam wszystkich


nie będę upadać bez końca...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przewóz osób Piła