Stowarzyszenie Umarłych Poetów


#1 2007-06-23 22:05:36

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Wakacje

No i niektórzy z nas już sie doczekali... Okres lenistwa i odpoczynku, przynajmniej dla niepracującej części młodzieży tego forum. jakie macie plany na te 2 miesiące? Praca, wyjazdy, nauka? Podzielcie sie;]

zacznę od siebie. Chociaż jeszcze nie mam wakacji (nich żyją studia) plany jak spędzę te wolne dniu już dawno miałem gotowe. Nie udało mi sie znaleźć pracy, (mówi sie trudno i żyje sie dalej) więc przyszły magister inżynier wykorzystam swoją  wiedzę którą do tej pory zdobyłem to udekorowania przydomowego ogródka w własna ręcznie wybudowaną altankę. Projekt juz jest prawie gotowy, brakuje  tylko SGU (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Jaki juz to skończę to w ruch pójdzie łopata i przyrządy ślusarskie (uwaga na moja palce). Za wykonie tej robótki dostane dośc kasy by we wrześniu jechać nad morze. (tak, tak, uczniowie i uczennice, dobrze przeczytaliście we wrześniu, rok akademicki zaczyna sie we październiku, mam o miesiąc dłuższe wakacje o ile w czerwcu zda sie wszystkie egzaminy)

Offline

 

#2 2007-07-04 20:42:26

gGuskas

Gość

Re: Wakacje

Ja na wakację jadę nad morze (Bałtyckie) . Już 14 lipca, nie mogę się doczekać, ale to już niedługo. A tak to głównie czas spędzam na czytaniu, słuchaniu muzyki i oczywiście dłuuugim spotkaniom ze znajomymi

 

#3 2007-07-04 23:01:25

rain

Przyjaciel

Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 19
WWW

Re: Wakacje

Ja się wybieram do Bułgarii, ale dopiero w sierpniu. Póki co nadrabiam wszelkie zaległości w czytaniu i staram się jakoś zapanować nad nudą, która już mnie powoli ogarnia. A to dopiero początek wakacji

Offline

 

#4 2007-07-08 11:14:41

Iskra

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 18

Re: Wakacje

Jeśli dobrze pójdzie to niedługo będę mogła zawołać: Witam Włocławek! Potem może Kraków, może Zakopane jeśli wybitnie dorze pójdzie. Oprócz tego do pozostay mi Opowieści z Narni i Silmalirion do nadrobienia. Fajnie jest.

Merrox, owszem studenci mają dłoższe wakacje jeśli zdają wszystko w czerwcu :]  BTW Powodzenia na poprawce

Ostatnio edytowany przez Iskra (2007-07-08 11:16:12)

Offline

 

#5 2007-08-14 15:42:27

Merrox

Administrator

Skąd: Sumina
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 55

Re: Wakacje

olaboga... jeden egzamin.... phi co to dla mnie... i co z tego ze oblałem 2 pierwsze terminy... prawda jest taka ze koleś sie uwziął na mnie ale ja mu jeszcze pokaze:P

W wakacyjnym szaleństwie odwiedziłem opolskie zoo, i byłem pozytywnie zaskoczony. Zwierzęta rzeczywiście były zadbane wybiegi duże i świetnie urządzone. Widać że dobrze gospodaruje sie tam pieniędzmi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora